A kategorija |
B
kategorija
|
C kategorija |
Darius Narmontas |
Anastasija Glazko
(Vilniaus muzikos mokykla Lyra) |
Aleksandra Gudzio
(Olštino valstybinė muzikos mokykla, Lenkija) |
II laipsnio diplomas, premija ir atminimo dovana
A kategorija |
B
kategorija
|
C kategorija |
Agnė Meidutė |
Akvilė Vaitkevičiūtė |
Povilas Silvanavičius |
III laipsnio diplomas,
premija ir atminimo dovana
A kategorija |
B kategorija
|
C kategorija |
Cheo Nguyen Trung |
Jekaterina Gončarenko |
Justina Tomkutė |
Specialūs prizai ir pagyrimo raštai:
1) už geriausiai atliktą
kūrinį iš A. Kučingio repertuaro (prizą teikia Veiverių A. Kučingio menų
mokykla)
Cheo Nguyen Trung
(Vilniaus muzikos mokykla Lyra)
2) už geriausiai atliktą
lietuvių kompozitoriaus kūrinį (prizą teikia
Diana Šležaitė
(Garliavos meno mokykla)
3) už geriausiai atliktą
liaudies dainą (prizą teikia Veiverių A. Kučingio menų mokykla)
Arianda Koženkova
(Lietuvos totorių asociacija,
M. Dobužinskio vidurinė mokykla)
4) už geriausiai atliktą
ariją (prizą teikia Veiverių A. Kučingio menų mokykla)
Justyna Ilnicka
(Vroclavo R. Bukowskiego
valstybinė muzikos mokykla, Lenkija)
5) už geriausiai atliktą
arijetę (prizą teikia Veiverių A. Kučingio menų mokykla)
Vaiva Diržinauskytė
(Šeduvos vidurinė mokykla)
6) už artistiškumą (prizą
teikia Veiverių A. Kučingio menų mokykla)
Gabrielė Malinauskaitė
(Vilniaus Žvėryno gimnazija)
7) jauniausiam dalyviui
(prizą teikia Veiverių A. Kučingio menų mokykla)
Rimantė Pušinaitytė
(Vilniaus muzikos mokykla
Lyra)
8) už įdomią ir meninę raišką (prizą teikia Lietuvos muzikų sąjunga)
Arnas Švilpauskas
(Kėdainių šviesioji gimnazija)
9) Už geriausią užsienio kompozitoriaus kūrinio atlikimą
Eglė Deltuvaitė
(Nemenčinės muzikos mokyklos
Pagirių filialas)
10) Diplomantė
Evelina Bacevičiūtė
(Kauno M. Petrausko muzikos
mokykla)
11) Diplomantė
Rūta Zablockytė
(Ignalinos muzikos mokykla)
12) Diplomantė
Viktorija Veršinina
(Kauno M. Petrausko muzikos
mokykla)
13)
Diplomantė
Viktorija Gūžytė
(Kauno M. Petrausko muzikos mokykla)
14)
Geriausiam pedagogui
Bogdan Makal (Vroclavas)
15)
Geriausiam
koncertmeisteriui
Ekaterina Unterberger (Vroclavas)